Maak kennis met ons kernteam,
the u.team

We zijn ‘top notch customer experience believers’ en zoals je kan zien, volkomen menselijk, voorlopig dan toch.
Aarzel dus niet om contact op te nemen als je een vraag hebt. We’re just one click or call away.

Naast dit kernteam omringen we ons met een reeks topexperts om zo altijd de beste resultaten voor uw project te behalen.

Annita Beysen

Managing Partner
Senior Customer-Centricity Strategist

email: annita@usentric.eu

Arnaud Dierickx

Partner
Senior Customer-Centricity Strategist

email: arnaud@usentric.eu

Arne Jansen

Senior Customer-Centricity Consultant

email: arne@usentric.eu

Bart Van Wassenhove

Customer Conversations Manager

email: bart@usentric.eu

David Geerts

Partner
Head of u.sentric Portugal

email: david@usentric.eu

Kathlien Valkeniers

Operations & HR

email: kathlien@usentric.eu

Katrien Pypen

Senior Customer-Centricity Consultant

email: katrien@usentric.eu

Tara Shrimpton-Smith

Partner - Head of Europe Business Unit
Senior Customer-Centricity Consultant

email: tara@usentric.eu

Mystery Customer Journey

Elke nieuwe samenwerking is een sprong in het duister. Dat beseffen we maar al te goed.

Om die sprong zo aangenaam mogelijk te maken bieden we jullie een ‘Mystery Customer Journey’¬†aan.

Hierbij maken we enkele afspraken in jouw organisatie en brengen we de klantervaring visueel in kaart vanuit een onafhankelijk expertenstandpunt.

Onze bevindingen en aanbevelingen presenteren we aan jullie in een expert-workshop, als eerste stap in een mogelijke samenwerking.

Gewoon omdat we uitzonderlijke klantervaringen zo belangrijk vinden.

Stuur je ons een bericht, dan nemen we heel snel contact met je op.

Ontworpen met liefde door u.sentric